DOLAR 18,5039 -0.02%
EURO 18,1433 -0.12%
ALTIN 987,780,00
BITCOIN 359109-0,38%
İstanbul
23°

AÇIK

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS 60 puan ile işçi alımı! Müracaat içi oğlu 2 gün. . .

Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS 60 puan ile işçi alımı! Müracaat içi oğlu 2 gün. . .

ABONE OL
2 Kasım 2021 08:32
Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS 60 puan ile işçi alımı! Müracaat içi oğlu 2 gün. . .
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alaaddin Keykubat Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü hususunun (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek edilmek üzere Ofis Çalışanı, Hemşire ve Sürücü alımı yapılacak. En az lise mezunu adaylar ortasından seçim yapacak olan kurum, en az KPSS 60 puan almış olma koşulu arıyor. İşte 2021 kontratlı işçi alımına ait merak edilen ayrıntılar…

Alaaddin Keykubat Üniversitesi kontratlı işçi alımı müracaatları 20 Ekim 2021 tarihinde başlayıp, 3 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. 

Adayların üniversitenin sayfasında yer alan müracaat formunu eksiksiz doldurarak gerekli dokümanlarla birlikte Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, İşçi Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi Alanya/ANTALYA adresine şahsen müracaatta bulunmaları gerekiyor.

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40 ıncı unsurundaki yaş koşullarını taşımak,

3- Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

4- Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü unsurunda belirtilen müddetler geçmiş olsa bile; Taammüden işlenen bir kabahatten ötürü bir yıl yahut daha fazla mühletle mahpus cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı hatalar, Anayasal sisteme ve bu nizamın işleyişine karşı kabahatler, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimadı berbata kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, hatadan kaynaklanan malvarlığı kıymetlerini aklama yahut kaçakçılık cürümlerinden mahkum olmamak,

5- Askerlik durumu itibariyle;

a) Askerlik ile ilişiği bulunmamak,
b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,
c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veyahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

6- 657 sayılı Kanunu’nun 53 üncü unsuru kararları gizli kalmak kaydıyla vazifesini devamlı yapmasına, mahzur olabilecek akıl hastalığı ve beden sakatlığı ile ilgili özrü bulunmamak,

7- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B hususu mucibince, kontratlı olarak istihdam edilenler, hizmet kontratına karşıt hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca mukaveleleri feshedilmesi yahut mukavele devri içerisinde Bakanlar Konseyi Kararı ile belirlenen istisnalar hariç mukaveleyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların kontratlı işçi konumlarında istihdam edilemezler,

8- Rastgele bir Toplumsal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak,

9- Yapılacak misyon gereği yerleşke dışında, mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya rastgele bir pürüzü olmamak. (Tüm unvanlar için geçerli)

10- İş deneyimleri ilan kurallarında belirtilen mezuniyetlerden sonrası olmalıdır.

11- Başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma müddetlerini; Çalışmış oldukları kurumun antetli kâğıdında ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Toplumsal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

12- Adaylar ilan edilen takımlardan yalnızca birine başvurabilecek olup, birden fazla takıma müracaat yapanların müracaatları kabul edilmeyecektir.

13- Adaylarla hizmet kontratı yapılacak olup, mukavelede belirtilen kaideleri yerine getirmeyen adayların mukaveleleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

14- Başvuracak adaylarda üstte belirtilen özel kaideler ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci unsurunda belirtilen genel kaideler aranır.

15- Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Kümesi KPSS P3 puanı temel alınacaktır. Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Kümesi KPSS P93 puanı temel alınacaktır. Orta Öğretim Mezunları için 2020 KPSS (B) Kümesi KPSS P94 puanı temel alınacaktır.

16- Müracaatlarda “Kamu Misyonlarına Birinci Kere Atanacaklar İçin Yapılacak İmtihanlar Hakkında Genel Yönetmelik” kararları uygulanır.

17- Çeşitli KHK ile kamu vazifesinden çıkarılanlar müracaatta bulunamazlar

Gerekli Evraklar Neler?

1- 2020 KPSS (B) Kümesi İmtihan Sonuç Dokümanı, (Sorgulama Kodu Net ve Okunur Olmalıdır.)

2- Müracaat Formu, (Fotoğraflı ve İmzalı), (Unvan Kodu ve Unvan Belirtilmek Güçundadır), (Üniversitemiz Web Sayfasından Temin Edilecektir.)

3- Diploma yahut Mezuniyet Dokümanı, Aslı yahut Fotokopisi, (E-Devlet Üzerinden Alınan Evrak Kabul Edilecektir.)

4- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, (Net ve Okunur Olmalıdır.)

5- Fotoğraf (2 Adet), (Son 6 Ay İçinde Çekilmiş Olmalıdır.)

6- Askerlik Durum Evrakı, (Erkekler Adaylar İçin), (E-Devlet Üzerinden Alınan Evrak Kabul Edilecektir.)

7- Barkotlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi (E-Devlet Üzerinden Alınan Doküman Kabul Edilecektir.)

8- Tecrübe İstenen Konumlar İçin Mezuniyetinden Sonra Çalıştığına Dair Evrak. (Çalışılan Kurumun Antetli Kâğıdında Kaşeli, Islak İmzalı ve Çalıştığı Unvan Belirtilmelidir. Barkotlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümündeki Meslek Kodu ile Çalışma Dokümanındaki Meslek Kodları Birebir Olmalıdır.)

9- İsimli Sicil Kaydı, (E-Devlet Üzerinden Alınan Evrak Kabul Edilecektir.)

10- Başvurulacak Unvandaki Aranan Nitelikler Kısmındaki Evraklar.

11- KVK Mevzuatı Uyarınca Kontratlı İşçi Adayı Açık İstek Metni. (Islak İmzalı), (Personel Daire Başkanlığı Web Sayfasından Temin Edilecektir.)

12- KVK Mevzuatı Uyarınca Kontratlı İşçi Adayı Aydınlatma Metni. (Islak İmzalı), (Personel Daire Başkanlığı Web Sayfasından Temin Edilecektir.)

RESMİ İLAN METNİ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.