DOLAR 17,9672 0.17%
EURO 18,3194 -0.48%
ALTIN 1.024,55-1,41
BITCOIN 432545-1,86%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

17:03

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı

ABONE OL
6 Kasım 2021 02:13
Basketbolda haftanın programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ING Basketbol Üstün Ligi’nde günde, Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Muhteşem Ligi’nde gün hafta karşılaşmaları oynanacak. Misli. com Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde hafta sonu yarışmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan maç programları, liglerde haftanın şu şekilde:

ING BASKETBOL ÜSTÜN LİG

6 KASIM CUMARTESİ

13.00 Gaziantep Basketbol-Galatasaray Nef (Karataş Şahinbey)

15. 30 Beşiktaş Icrypex-HDI Sigorta Afyon Belediyesi (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18. 00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi-Pınar Karşıyaka (Pamukkale Üniversitesi)

20. 15 Frutti Extra Bursaspor-TOFAŞ (TOFAŞ)

7 KASIM PAZAR:

13. 00 Bahçeşehir Koleji-Büyükçekmece Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

15. 30 Aliağa Petkimspor-Darüşşafaka (ENKA)

18.00 Semt77 Yalovaspor-Fenerbahçe Beko (90. Yıl)

20. 15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

HERBALİFE BESLENME BAYANLAR BASKETBOL HARİKA LİGİ

5 KASIM ÇUM

13. 30 Antalya 07 Basketbol-Çankaya Üniversitesi (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

18.00 Beşiktaş HDI Sigorta-Fenerbahçe Safiport (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18. 00 UMF Yapı İzmit Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

6 KASIM CUMARTESİ

13. 00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-Galatasaray (Servet Tazegül)

14. 00 OGM Ormanspor-Elazığ Vilayet Özel Yönetim (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Hatayspor-BOTAŞ (Antakya)

16.00 Nesibe Aydın-Bellona Kayseri Basketbol (TOBB ETÜ)

MİSLİ. COM TÜRKİYE BASKETBOL 1. LİGİ

5 KASIM ÇUM

17. 00 Samsunspor-Fethiye Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

6 KASIM CUMARTESİ

14.00 HDI Sigorta Antalya Güneşi-Finalspor (Antalya)

15. 45 Mamak Belediyesi-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17. 30 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Beysu Konyaspor Basketbol (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

7 KASIM PAZAR:
14. 00 Akhisar Belediye Basketbol-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Akhisar Belediye)

15. 45 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Sigortam. net (Edip Buran)

17. 30 Akran Gemlik Basketbol-OGM Ormanspor (Gemlik)

8 KASIM PAZARTESİ:
18. 00 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-TED Ankara Kolejliler (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.