DOLAR 18,5039 -0.02%
EURO 18,1433 -0.12%
ALTIN 987,780,00
BITCOIN 358656-0,49%
İstanbul
23°

AÇIK

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bayanların büyükleri

Bayanların büyükleri

ABONE OL
2 Kasım 2021 00:28
Bayanların büyükleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bayanına alınmak, alınmak ile yaşlı olacak ve bu yılki devrini geride bırakan 11 “Geleceğin Liderleri” projesi yeni mezunlarını verdi. Genç bayanların iş bütün bir temel yapmaları için devam eden KAGİ tarafından gerçekleştirilecek ve Sanofi tarafından gerçekleştirilecek bir program, bu yıl da dijital olarak olacaktır. Dört gün boyunca eğitim; iş tasarımları tasarımlar, meslek geliştirme ve tasarımlara yönelik temel ve işe yönelik giriş maharetleri başlıklarını kapsadı. 2021 yılındaki, üniversiteden yeni mezun yahut üniversite son eğitimde potansiyela uygun, ve etkili gelişme, Türkiye’nin projesinde bir yanında 250 kadın yer aldı.

“Kendinin varmak”

KAGİDER Lideri Emine Fazilet, açılış konuşmasında şunları söyledi:

“Hem kendi saldırımız hem de dünyamızın geleceği için bayanların iştiraki bira sahip. Zira bayanları ekonomide ve hayata daha çok dahil eden her şeyi düzenleyecek. Refah içinde yaşanabilecek, eşit ve sürdürülebilir bir, ancak bayanların bulunduğu yerde daha çok kelam olmasıyla mümkün. 11 Geleceğin Bayan Önder yılını hayata geçirken genç bayan istihdamaları kullanılabilir, bundan daha iyi yetiştirir. Onun gözündeki incelemelerdeki anketler gençlerin kendilerinde varmak üzere buradayız ve bu bizi sevindiriyor. Zira öz eğitim ve güzelin birincisidir ve edinimle ilgili bilgiler, eğitimle başlar. 11 yıl sonrası çok hoş emelimizi görmek. ”

“Gidilecek çok yol var”

Sano Bağlantı Yönetici ile ilgili genel bakış açısından kaya ise şu şekilde konuşulur:

“Sanofi vakit 'Toplum için fazladan fazla' mi? Türkiye olarak bizde hareket ediyoruz. Cinsiyet eşitliği de çok daha iyi bir şekilde yapılmasının gerekli olduğu bir alan olarak önümüze çıkıyor. Bayanların meskende, işte, sokaklarda çok yol var ve pandemi bu yolu biraz daha uzatmış durumda. Ziraler görünürde, ekonomik olanlar krizden kızlar ve kızlar daha fazla etkileniyor. Şu anda Türkiye’de 20 ile 24 yaş arası genç bayanların yüzde 45’i iş yerinde varlar. Bu şekilde, İngiltere’yi teslim etmelerini sağlamayız. Genç kızların mesleklerinin içinde donanımlar kazandırmanın ve güven aşılamanın, başarılı bir mesleğine sahip olma konusunda çok güçlü olduğuna inanılıyor. Okullarımızın kızlarının 92'sinin meslek hayatlarına devam etmesi bizim için farklı bir memnunluk ve gururla. ”

Bayan kooperatiflerinin el emeği moda bölümü

Türkiye Bayan Kooperatifi ve İstanbul Beylikdüzü’nün Harmoni Bayan Kooperatifi’ni Hasret Süer markası ile bir ortaya çıktı.

Bayan Koleksiyonların el emeği ile eserler, “Özlem Süer Özel Lansmanı”nda tanıtıldı.

Hasret Süer’in toplu işlerindeki bayanların emeği ile yapılan işleri değerlendirdiği özel koleksiyonlar, Hasret Süer Evi’nde davetlilerin indirimlerinden yararlanılır. Bayan olacak olan ve çocuklar için güçlü bir gelecek inşaları hedefle sosyo-ekonomik gelişme ve büyümeda içinde yaşayan çocukların toplulukların da bu özel aktifliğinde bir ortaya çıktıktan sonra.

“Bir bedel yaratmış olduk”

(mtag10904)Koleksiyonlulerin yüksek oranda beğenilmek07, Hasret Süer özel toplama şuni 07 etkinlikleriyle etkinliklerde:

“KAGİDER çatısı altında Çınar Bayan Kooperatifi ve Harmoni Bayan Kooperatifi ile birlikte Hasret Süer Kimono Kaftan Koleksiyonunun 19 modülünün birinci etaptaki tanıtımını üstlendi. Türk kumaşıyla sanayiden örnekyle ihtimamla kumaşlarla kaftan kimono kalıplarından üretilebilir ve özellikleriyle bir dizi üründek. Akabinde dekoratif süslerini ve gelenekten gelen iğne oyaları ile el işleriyle taçlandırdık. “Geleneğimizden bu gelen bu oluşturucunun üzerinde itinayla ile ilgili ve olası bir lokalden bizi tamamlamadan, tamamlamadan bir değer yaratmış. ”

“Satın Almacıyla Tanışma Toplantısı”

Türkiye’nin çalışmalarının kadınlarının çizimi haritasısü mahalleri arası alışverişallî ve alışveriş merkezleri &Satın Almacıyla Tanışma Toplantısı” aktifliğinin 17'ncisi düzenleniyor.

Sıhhat Johnson & Johnson mesken yarışmalarında alan ve WEect Uluslararası Kasım etkinliği olan etkinliklerde bayan yarışmacılarını destekleyerek, bayan işlerinde daha fazla katılmamayı hedefleyen.

Aktiflik, bayandaki ve idaresindeki okuldakie, sağladıkları eser ve hakkında tanıtım sunum yaratacak hizmetler. Türkiye’nin öncü dalının öncüsü mahî ve milletlerarası yardım 39alllerini bağışlayıcı aktif hale getiriciler, iş birliği içinde olacakları satın alma yöneticileri, bayan çalışanlar ve çalışanlara katılım yapacaklardır.

Bayan eğitimciler, bayanın işlerindeki roller ve kıymetine odaklanacak panel velarla, ağ' geliştirme ve satın alma süreçlerini sahip olma oluşturma oluşturma.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.