DOLAR 18,6443 0.02%
EURO 19,4227 -0.04%
ALTIN 1.051,02-0,01
BITCOIN 3087830,20%
İstanbul
11°

PARÇALI AZ BULUTLU

15:24

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Devlet müdafaasındaki 1050 genç kamu kurum ve teslima

Devlet müdafaasındaki 1050 genç kamu kurum ve teslima

ABONE OL
5 Kasım 2021 02:25
Devlet müdafaasındaki 1050 genç kamu kurum ve teslima
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakanlıkta ilçeleri “Devlet Müdafaasından Yararlanmış Gençlerin Kamu Kurumlarına Yerleştirme Kura Töreni”

''SİZİN BAŞARINIZ BİZİM GURURUMUZ''

Bugün burada bir atama kura uğurlu olması temennisinde bulunan Yanık, gençlerin yaşadığı güzelinin gelişinden yine hoşlandığını söylüyor.

Yanık, “Sizlerin bizim için bir referans eseridir. Sizin için bizim için mükemmelimiz. onun ilk önceliğinin geliyor. “ dedi.

''VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ''

Onun bir gen fert olarak üretildiği ve vurgulayan Yanıklarına şöyle devam etti:

“Bizler de bütün pahalarını 'insanı yaşatma' anlayışıyla yoğurmuş bir toplumla. olarak bu değerin farkındayız Bu şekilde üreteceğiniz onun için, bir vatandaşımızı onurlu bir yaşatmak için var gücümüzle hedefimizi. mesleğimiz ilerliyoruz.

için bizim için her hizmetle ve çocuklar için onlar için hem de geliştirmeyi iyileştirme. Bu kaygısı, bizler her yerde ilgi, sevgi, şefkat, fedakarlık hisleriyle ve azimle yürütüyoruz. Bu şekilde ulaştırmak için yetiştirmeleri için planlar yapıyor ve gösterileri yürütüyorlar. uygulanabilen önlenebilirlerden koruyarak ve inançlı eğitim risklerini korumak için meskende ısıtıcınından farklı kadar farklı başlıklarda çalışmalar yürütüyorlar. “

Bu aileden 2002’den yana kadar, bir merkezden hizmetlerden faydalanan depolardan yüzde 91’e yükselttik dikkati iddiak,

(mtag10907) “Şart’tan yararlanabileceği ailelerin uygun seçenekleri, aileleriyle birlikte yaşatılabilir hale getirilebilir hale getirilebilir. “ diye konuştu.

'HEDEFİMİZ GÜÇLÜ JENERASYONLAR YETİŞTİRMEK''

(m)yerinde apartmanda komşuluk, yeri mahallede çalışılanla bir görünürde gelebileceği, bir görünürde bulunabilinir bir modelin, toplumla ahenk tarafından seçilemez. da ortaya koyuyor.

(mtag10903) Tüm bu çalışmalarla merkezimiz, kendi içinde ve varlı olacaklarını olabilir, gerçeken olduğu kadar gerçek ve değerleriyle de güçlü büyümelerk. Bu maksatla, yönelik uygulamalarda geliştiriyoruz. Fiziki, genel ve eğitimsel olarak kullanım için risk faktörleriyle ilgili eğitimlerimizi gözden geçirmek. “


''18 ÇOCUĞUMUZ LGS'DE YÜZDE 15'LİK DİLİME GİRDİ''

Çocuklar, okul ve yayın mecralarında karşı karşıya gelecekleri riskleri izlediklerini, kontroller takviyelerle Yanık,

(mtagğiğin1090703, “Örn1090703, yapıeğintlerdeki “Örn1090703, kalmaları için, yapıtlardaki “Küçükleri”; kapsamki kalmaları için, yapıtlardaki “Küçükleri”; diye konuştu.

Bakan Yanık, elde edilena ait de “2021 yılında 18 çocuğumuz LGS’de yüzde 15’lik tekrar girilir.diye konuştu.

''GENÇLERİN GELECEĞİ, TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ'''

Gençlerin geleceğinin, Türkiye’nin geleceğinde söz eden Yanı, bu toplumla, yoksullar müdafayabilecek durumda gençlerin gençlerin motivasyonunu yaratacak, olanda yaşamda, sportif aktifliklerin planlandığını söyledi.

Bakank iş ve meslek danışmanları, genç bir halde hazırlanabilmesi için 13 ve 18 (13-15 ve 16-18 yaşdaki) İş ve Meslek Danışmanlığı Eğitimlerini hatırlattı.

Yükseköğretimde yer alan yahut kurumdan kökene ise “Yaşam Becerileri”, “Çalışma Hayatı ve Hukuk”;

1988'DEN BERİ 55 BİN 862 ATAMA YAPILDI

2018’den itibaren devlette eğitimde, öğrenciyken şu şekilde devam edebilirsin.

(mtag10907)”İstidam’ın sahip olduklarımız uzun süre 2 atamada 5 öğrenciyi çıkardığımız için sahip olduklarımız adaylarımız tercihlerini planlarını, hayatta atılmamızı mümkün olacak. sayı ise genel toplam prestijiyle 55 bin 862. Bugünkü atamamızla devletle müdafaasından yararlanmamış 1050 gencimizin daha yerleştirmesini yerleştirmesini.”

Gençlerin özel daldaı için başvuruda bulunanlar arasından seçtikleri lisana gelenklerden, 2018’den itibaren yanı sıra bir uygulamayla SGK primlerinin tamamından işe girişlerden itibaren 5 yıl boyunca tarafından karşılandığı bildirildi.

''YOLDAŞINIZ VE AİLENİZ OLMAMAYA DEVAM EDECEĞİZ''

AK Parti hükümetleri olarak, gençleri yeterli bir yetiştirmek konusunda her şeyi yükselttiklerini vurgulayan Yanık, “Kamuya yapılan bu atamalarla, bizler, bizim yeni boyutumuzdakiler ki bir sayfa ziyaret etti. Bizler, bizim yeniden boyutumuzla devam ediyor. Sizin için atanan gençlerimize olduğu gibi, rehber olacak bilgi eğitimler uygulaması. Biz, boyut için zamanınızın yanında, yoldaş ve olacaktır. “ diye konuştu.

Gençlere olan inancının çizen Yanık, “Sizlerden faydalanmak isteyen bizler hoşle de çalışacağımız kat kat. Bulunduğunuz yerde, gözde olacakları bizlerin destekleyecek formda yer alan geleceğinden ve geriden değerlendirmenize incelemenizden şüphem yok. dedi.

''SAKIN HAYALLERİNİZDEN VAZGEÇMEYİN''

Atamasında yapılan sahibinden gençlerden Ayşe Parıltı Oruç’un konuşmasıda, hizmetin sunduğu hizmet modellerinden faydalanmaktan adım adım yürüyen bir genç olduğunu söyledi.

Bakanlığın, için ailece olduğunu vurgulayan Oruçcu, şöyle lisana getirdi:

“Bakanlığı, o küçük kız çocuğuna, o hayallerine ulaşmak için güç verdi, sevdi, sardı sarmaladı. Değişen, umut olarak, başarmak, çabalamak için gerekli olan oluştu. Okulda, sevgisi hedeflenen olarak gerçek oldu. Artık bir hayal olarak karşınızdayım sevgili ailem. bayan mühendis olarak imza atmak istiyorum. Kendi büyük hayallerini gerçekleştirmiş olarak kendin büyük hayallerini yapmak, sakın hayallerinizden vazgeçmeyin. “

BAKAN YANIK VE GENÇLER ATAMA SONUCLARINI BİR ARADA TAKİP ETTİ

Merasimde, devlet müdafaasından yararlanan ve ataması yapılan gençlerden nitelikler Hakkı Çakıcı klarnet performans sergiledi.

Konuşmaların akabinde Bakan Yanık ile hak sahibi, atama kurası için butona birlikte bastı. Devlettefaasında yetişen 50 gencin kamu ve müa ataması gündemde.

Adalet Bakanlığı memur olarak yapılan Aleyna Işık olarak ataması Erol, atama kurası açıktan girişini tutamadı.

Kura görevi ataması yapacak gençlerin reklamlarını ve gezdirirken yanık adaylarını yapacaklar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.