DOLAR 18,6392 -0.03%
EURO 19,5156 -0.24%
ALTIN 1.061,690,29
BITCOIN 3162210,32%
İstanbul
11°

PARÇALI BULUTLU

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gaziantep Üniversitesi en az liseli kontratlı alım satım ilanı! Müracaat için bugün

Gaziantep Üniversitesi en az liseli kontratlı alım satım ilanı! Müracaat için bugün

ABONE OL
2 Kasım 2021 08:24
Gaziantep Üniversitesi en az liseli kontratlı alım satım ilanı! Müracaat için bugün
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Üniversitesi, Kontratlı işçi çalıştırılmasına ait 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Konseyi Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli İşçi Çalıştırılmasına Ait Esaslara” nazaran, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü hususunun (B) fıkrası uyarınca toplamda 54 işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS puanı temel alarak istidam gerçekleştirecek olan kurum, en az lise mezunu adaylar ortasından seçim yapacak. İşte Ofis İşçisi, Teknisyen Müdafaa ve Güvenlik Vazifelisi ve Takviye Çalışanı alımı ayrıntılar…

Gaziantep Üniversitesi, kontratlı işçi alımı müracaatları 15 Ekim 2021 tarihi prestiji ile başlayıp 1 Kasım 2021 tarihinde sona erecek.

Adaylar müracaat müddeti içerisinde gerekli evraklar ile birlikte Üniversitenin İşçi Dairesi Başkanlığına Şahsen yahut posta yolu ile yapabilecek.

  • Müracaat yapacak adaylarda, tahsille ilgili şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci hususundaki genel koşullar aranır.

  • Daha evvelden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile vazifesinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

  • KPSS (B) kümesi imtihanlardan lisans mezunları için 2020 KPSSP3, ön lisans mezunları için 2020 KPSSP93, lise mezunları için ise 2020 KPSSP94 puanı temel alınacaktır.

  • Müracaat ve süreçler sırasında gerçeğe karşıt beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile müracaat sonrası istenilen evrakları ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, kontratları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. E- Üniversitemiz gerekli durumlarda ilanın her basamağında iptal ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.

1- Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

2- KPSS imtihanına girmiş olmak, lisans seviyesi için KPSSP3, ön lisans seviyesi için KPSSP93, lise seviyesi için KPSS94 puanı temel alınacaktır. Adayların KPSS puanının başvurduğu ilan kodunda aranan tahsil kaidesine uygun olması gerekmektedir.

3- Rastgele bir Toplumsal Güvenlik Kurumundan, emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B unsuru mucibince, “sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet kontratına muhalif hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca kontratlarının feshedilmesi yahut mukavele devri içerisinde Bakanlar Şurası Kararı ile belirlenen istisnalar hariç mukaveleyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kuramların kontratlı işçi durumlarında istihdam edilemezler.” kararı uyarınca müracaatları kabul edilmeyecektir.

1- Müracaat formu (https://www.gantep.edu.tr)

2- 2020 KPSS (B) kümesi imtihan sonuç dokümanı

3- e-devlet üzerinden alınacak mezun dokümanı

4- Kimlik Fotokopisi

RESMİ İLAN METNİ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.