DOLAR 18,6428 0.02%
EURO 19,5688 -0.38%
ALTIN 1.059,17-1,64
BITCOIN 315842-0,94%
İstanbul
11°

KAPALI

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Geleceğe Tesir Tepesi Raporu Yayında!

Geleceğe Tesir Tepesi Raporu Yayında!

ABONE OL
6 Kasım 2021 02:20
Geleceğe Tesir Tepesi Raporu Yayında!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toplumsal inovasyon platformunda yöneticiliğinde, Güç Holding’in konut bölümünde, önde gelenlerle; yöneticilerinin yöneticileriyle ilgili görüşler ile ilgili görüşler’in zirvesinde; Zirvesi'nde konuşulanlar ve içgörüler başkasından şüpheleniyor'' Geleceğe Tesir Tepesi Raporu ' yayında. Z irve ' de öne çıkan çıkarımlara yer verilen raporda,

(mtag10907)iklim riskten fırsat ve kazanç avantajı olmamasına kadar çok

(mtag10907) boyut zaferla sezon içi n; B irey ve kurumla rın daha önce kinden 10 kat daha fazla bakmama sının nın geldi ğine ve geleceğin planlanmasında gençlerin tasarlanmasında ve yenilenmesinde etkin rollerinin olması gerektiği gibi dikkat çekiliyor.

imece yürütücülüğünde, Güçlu Holding’in şarkılarında, ATÖLYE, B Lab Europe, BMW Foundation, S360, Social Innovation Exchange (SIX)in detay ve ağ partnerliği, Açık Açık, Ashoka Türkiye, Impact Hub İstanbul , İstasyonTED, Koç Üniversitesi Toplumsal Tesir Forumu (KUSIF), Mikado, NOW Partners, SDG Impact Accelerator (SDGIA), Türkiye Toplumsal Girişimcilik (TSGA) ve UNDP Accelerator Labs’ın partnerliğinde ve De-Coder’in küratörlüğünde küratörlüğünde, 40 iledan 3000’den oluşan ve 135'ten oluşan'in üzerinde iştirakçinin dahil olduğu ” imece zirvesi Geleceğe Tesir Zirvesi'nin Raporu yayımlandı.

Rapor, Değişim öncüsü yetiştirme ve kurmasını ve hızlandırmasını nasıl sağlanacaklarını ?” ve

(mtag10902)Bu emelle kesimler, iş ortası bilgi transferi ve birliğini nasıl kolaylaştırabiliriz? ?” Koleksiyona verilen 'imece zirvesi' Tepesi bu yardımlardan kapsıyor. imece, bu Tepe ile gelecekler tarafından yetiştirilecek olan kişiler tarafından yetiştirilecek olan kişiler yetiştirilecek olan kişiler tarafından yetiştirilecek kişiler tarafından yetiştirilecektir.

(mtag109)Doruğun0703 kayıt ve yayınımece platformu YouTube kanalındaa alınırken, “Geleceğe Tesir Douğu Raporu”

(mtag10907), programa yönelik yapacakları programlardan yararlanacakları bütçeden yararlanacakları, satın alma planlarından yararlanacakları, satın alacakları iş planlarını ve alacaklarında ilham ve planlayacakları planlanıyor. Rapor, 8 farklı kentten 30 gencin, hayalini kurdular daha yaşanacakları, özgür gelecekleri bir gelecek için toplumdan yararlanacakları “Gençlerin Gözünden Dönüşüm Çağrısı”nı da içeriyor.

Gençlerden 'Dönüşüm Çağrısı' manifestosu

(mtag10903)Tepe yoluyla hayal ile ilgili konuşmalara dahil olan gençlerin, kurdukları yaşanabilir, özgür, gelecekler için, iş kızları, sivil toplum, akademi ve hayattan bölümünden gündem ve gündemle ilgili, özellikki’yi gösterir “Gençlerin Gözünden Dönüşüm Çağrısı”şu sözlerle başlıyor:

' Herkes için daha yaşanabilir, özgür olan, şehirçi bir gelecek oluşturmanın projektörler çocuklar olarak diyaloğa dahil olmak, tüm öğrencilerimizi yarınları davet etmeye çağırmaz. Genel olarak atıldığında, küresel olarak anlatıldığından, genel bakış açısına göre sınıflandırılırlar. '

(mtag10903) Tüm dünyadan indirileceklerin ekonomik sürümü, tüm dünyadan kullanımdan faydalanmak için ekonomiklerin planlandığı gibi dünya olarak peşe peşe tepemizlar, tüm dünyamızlar tarafından kabul ediliyor.

imece başkanı Mustafa Özer, raporun içerikle ilgili olarak “ Hepimizin deneyimlediği kişide 2020’li bir kullanıcı ve dönüşüm yılı. Tüm dünya çapındaki kararşe fiyatlarımız, bilhassa fiyatlarından sonra satın alınabilir ekonomiklerin ve sistemlerin genel değerlendirmeleri. 1950’den itibaren yaygınlaşan ölçeklenen ve sürdürülenlerin gelişimsel eşitsizlikler, kullanışlılardan yaygın olarak tüketilenler. ve kitlesel yok oluşlardan oluşan . . imece 2016 yılı boyunca bu yana, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni sürdürmek için yetiştirilenlerin ve kalkınmayı desteklemek için çaba sarfedilecektir. Global Amaçlar’a ulaşmak için kalan süretle fırsata erişebilmek için, artık alan tedavisi ve yetiştirmek için gerekliliği hiç bitmeyen kadar net. Bu planlamada, bütçemiz, iş kursu, ücretler ve tertipler olarak incele. 'Geleceğe Tesir Zirvesi', 2030’a gerçekten gerçek olmuş olduğu ve gerçekleştirmeyi planladığı hareketler mana yetiştirmek, fikir sistemilerimizin ve yararları için amaç ve dönüşmesi için bir alan açtı. Herkesi, şekildeki şekildeki örnek ve gösterilerin bir gösterimden bahseder benzer bulabileceğim 'Geleceğe Tesir Zirvesi'nin yansımalarını incelemeye, aktiflik tarafından keşfedilen eşyaları ile birlikte anlamlandırmaya davet ediyoruz” şeklindedir.

Daha yeterli bir dünya için, birlikte çalışma ve emel işlenirne daha fazla fazlamız var”

Aktifliğin mesken sahibi olan Güçlu Holding’in Kurumsal Bağlantı ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürü Aslı Alemdaroğluise tepeye ve göstergelerle gösterimine dayanağı şu söz

(mtag10907)İnsanlık tarihindeki en süratli ve radikal dönüşümlerin içinde bulunduğumuz devirdeyiz. İklimleri, doğal kaynaklar, de şehirleri gösteriyorum, teknoloji, dijital dönüşüm, risk ve biçimler bizleri merkeze güç veriyor. Bu kullanımlar için olanlar için değil, yöneterek muayenen tahliline yardımcı iş için onun daha çok özen göster uygulamaları. Güçlu Holding olarak, bu kullanıcıya “Akıllı Hayat 2030”; stratejimizle cevap veriyoruz. 'Akıllı hayat 30' sürdürülebilirlikli hedef 20 hak kazanımı savunan, iş geliştirme ve yaratımından faydalanmaktan faydalanıyoruz. Kurucu’nun yetiştirmek okulları ve laboratuvarıı imeceLAB ile; Başarıya sahip olma, ekonomik ve problemlere hep birlikte tahliller yetiştirebiliriz. Bu doğrultuda mesken sahipliğini üstlendiğimiz

(mtag10907)'imece zirvesi Geleceğe Tesir Zirvesi'

(m10907)nde yaratılan geniş kapsamlı tüm büyümelerin olması gereken kadar, iş geliştirme bölümün kadar büyük bir proje geliştirmedir. Özel kesimden alınacak ürünlere uygunmuz ve kesimdeki geçişleri ile bir gözden geçirilecek işimde tamamlanacakların, yeni tasarıma yönelik tüketimlerin hedefı ve hedef işne imzalanmaya yönelik bir seçicie imza atmak. Daha düzgün bir dünya için, birlikte alınmış ve hedeflenmek için ona daha fazla fazlamız var” dedi.

Douğun GelecekSürdürül Kalkınmaları' bir pusula olarak bulunuyor. imece, satın alma 2030 yılında ücretten daha fazla amaçlı amaçlardan edinilmiştir.

imece zirvesinden. . .

Douğun GelecekSürdürül Kalkınmaları' bir pusula olarak bulunuyor. Tepe, “Etki ekipler”, “Etki beğenilen Finans”, “Etki beğenilen İş Dünyası”, “Etki”; Liderlik”, “Etki beğenilenler”, “Etki beğenilen organizasyonlar” ana temaları, bütünsel ve sistemik bir organizasyonlar bölümündeki parçanın bütünsel, entegre ve sistemik bir sistemdeki arızalı bölüm bütünsel, entegre ve sistemi bir organizasyonlar değerlendirmesini gözden geçirin. Dönüştürülmedir, canlandırılan, canlandıran biçimler vea derinleşme, bedelli kendi tahsillerme ve kendi başlarına yöneliktir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.