DOLAR 18,5039 -0.02%
EURO 18,1433 -0.12%
ALTIN 987,780,00
BITCOIN 358656-0,49%
İstanbul
23°

AÇIK

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Pir Edeba Üniversitesi 4.500 TL maaş ile işçi alımı devam ediyor!

Pir Edeba Üniversitesi 4.500 TL maaş ile işçi alımı devam ediyor!

ABONE OL
2 Kasım 2021 07:18
Pir Edeba Üniversitesi 4.500 TL maaş ile işçi alımı devam ediyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana nazaran; Bilecik Pir Edebali Üniversitesi Ofis İşçisi, Takviye İşçisi (Temizlik), Muhafaza ve Güvenlik Vazifelisi, Teknisyen takımlarına işçi alımı yapıyor. Adaylara brüt 4.000 – 4.500 TL ortasında maaş ödemesi yapılacak. Pekala nasıl müracaat yapılır?

1. Türk Vatandaşı olmak, 

2. Belirtilen özel koşullar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci unsurunda belirtilen koşulları taşımak, 

3. Kamu haklarından yoksun bulunmamak, 

4. Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü unsurunda belirtilen müddetler geçmiş olsa bile; taammüden işlenen bir kabahatten ötürü bir yıl yahut daha fazla müddetle mahpus cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı hatalar, Anayasal tertibe ve bu tertibin işleyişine karşı cürümler, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı berbata kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, hatadan kaynaklanan malvarlığı kıymetlerini aklama yahut kaçakçılık kabahatlerinden mahkûm olmamak. 

5. Askerlik durumu prestijiyle; 

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, 

b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, 

c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 

6. 53’üncü husus kararları gizli kalmak kaydı ile misyonunu devamlı yapmasına mani olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, 

7. Tercih edilecek durumun karşısında yer alan kaideleri taşıyor olmak, 

8. Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) kümesi KPSS P3 puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) kümesi KPSS P93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) kümesi KPSS P94 puanı temel alınacaktır. 

9. Rastgele bir Toplumsal Güvenlik Kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak. 

10. İş deneyimleri ilan kaidelerinde belirtilen mezuniyetlerden sonra ve ilanın birinci müracaat tarihinden evvel adayda bulunması gerekmektedir. 

11. Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B hususunun “Bu halde istihdam edilenler, hizmet kontratı temellerine ters hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca mukavelelerinin feshedilmesi yahut kontrat devri içerisinde Bakanlar Şurası Kararı ile belirlenen istisnalar hariç mukaveleyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların kontratlı işçi durumlarında istihdam edilemezler.” kararına uygun olması. 27.10.2021 “ÇARŞAMBA” NAMIK 10230 “EBYS” “ÇEŞİTLİ    İLANLAR” 7  

12. Atanmaya hak kazanan adaylarla hizmet kontratı yapılacak olup, mukavelede belirtilen koşulları yerine getirmeyen adayların kontratları bir ay içerisinde feshedilecektir. 

13. Kontrat yapmaya hak kazanan adaylar mukavelede belirtilen vazife yerinde ikamet etmek güçundadır. 

14. Adaylar, ilan edilen durumlardan yalnızca birine başvurabilirler. 

15. Çeşitli KHK ile kamu vazifesinden çıkarılanlar müracaatta bulunamaz. 

İlan Müracaat Tarihleri: 27.10.2021 (mesai başlangıcı 08.00) – 12.11.2021 (mesai bitimi 17.00) (hafta sonu ve bayram tatilinde müracaat alınmayacaktır.)

Müracaat Sonuçlarının Açıklanma Tarihi: 26.11.2021 Müracaat Biçimi: www.bilecik.edu.tr den ilan tarihi prestijiyle temin edilecek müracaat formu ve istenilen evraklarla birlikte müracaatlar şahsen yahut posta yolu ile Üniversitemiz Yazı İşleri ve Doküman İdaresi Şube Müdürlüğüne yapılacak olup İnternet aracılığı (e-posta vb.) ile yapılan müracaat kabul edilmeyecektir.

Mühleti içinde yapılmayan ve eksik dokümanlı müracaatlar değerlendirilmeyecek olup posta ile yapılan müracaatların son müracaat tarihi mesai bitimine (mesai bitimi 17.00) kadar Üniversitemiz Yazı İşleri ve Evrak İdaresi Şube Müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden ötürü Yazı İşleri ve Doküman Şube Müdürlüğüne son müracaat tarihi mesai bitiminden sonra ulaşacak müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adayların KPSS puan çeşidi, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen durumda belirlenen KPSS puan tipi ve yılı ile uygun olmaması durumunda müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  • Müracaat formu (www.bilecik.edu.tr adresinden temin edilecektir. İlan numarası ve unvanı belirtilmek güçundadır)

  • 2020 KPSS (B) kümesi imtihan sonuç dokümanı,

  • Mezuniyet Evrakı, (e-Devlet üzerinden alınan evrak kabul edilecektir.)

  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi ön yüzü, (Net ve okunur olmalıdır.)

  • 07 No.lu İlan için Yabancı Lisan Bilgisi Düzey Tespit İmtihanı (YDS), Kamu İşçisi Yabancı Lisan Bilgisi Düzey Tespit İmtihanı (KPDS), Üniversitelerarası Konsey Yabancı Lisan İmtihanı (ÜDS), YÖKDİL yahut eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir imtihanın sonuç evrakı.

  • 10, 11 ve 12 No.lu İlanlar için son müracaat tarihi prestijiyle geçerlilik müddetinin dolmasına en az 3 ay kalmış özel güvenlik vazifelisi kimlik kartı ve sıhhat kuruluşlarından alınacak uzunluk uzunluğunu gösterir onaylı evrak. 27.10.2021 “ÇAR ŞAMBA” NAMIK 10230 “EBYS” “ÇEŞİTLİ    İLANLAR” 8 

  •  “Kişisel Dataların Korunması Kanunu” uyarınca hazırlanan Çalışan Adayı Açık İstek Metni ve Aydınlatma Metni. (Üniversitemiz web sayfasından temin edilecektir. Çalışan Adayı Açık İstek Metni” ve “Aydınlatma Metni” nin adayın bilgilendiğine, onay verip vermediğine dair Üniversitemize gönderilmesi gerekmektedir. “Kişisel Dataların Korunması Kanunu’nun 7. hususu uyarınca; açık istek vermeniz halinde müracaat sürecinde tarafımıza iletmiş olduğunuz dokümanlarla edindiğimiz bilgiler, her türlü genel ve özel nitelikli ferdî bilgileriniz rastgele bir hukukî süreçle ilgili olarak müracaat tarihi prestijiyle 1 (bir) yıl vadeli olarak; açık istek verilmemesi halinde müracaat sürecinde tarafımıza iletmiş olduğunuz dokümanlarla edindiğimiz bilgiler, her türlü genel ve özel nitelikli şahsî datalarınız rastgele bir hukukî süreçle ilgili olarak müracaat tarihi prestijiyle 70 (yetmiş) gün müddetli olarak saklanacak olup bu süreç sonunda BŞEÜ Ferdî Bilgilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Data Saklama ve İmha Siyasetinde Md. 5.3’te Şahsî Bilgilerin Yok Edilmesinde belirtilen sistemlerle yok edilecektir.)

  • Özel koşullarda istenen öteki evraklar (Barkodlu SGK Hizmet Dökümü, Sertifika vs.) Gerçeğe karşıt doküman verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal süreç yapılacak olup, yerleştirme süreci yapılmış olsa dahi iptal edilecek, kurumumuzca kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.