DOLAR 18,6384 -0.03%
EURO 19,5250 -0.18%
ALTIN 1.060,860,21
BITCOIN 3167590,33%
İstanbul
11°

PARÇALI BULUTLU

06:35

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rekabet Heyeti, Şişecam’a yönelik önden açık

Rekabet Heyeti, Şişecam’a yönelik önden açık

ABONE OL
2 Kasım 2021 05:50
Rekabet Heyeti, Şişecam’a yönelik önden açık
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rekabet Konseyi, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları AŞ ile iştiraki Şişecam Etraf hakkında önden çıkacak, tekliflerin rekabetlerini giderlerini olası sona erdirebileceklerini açıklayacak.

Yarışma Heyeti tarafından oyuna, şu sözlere yerleştirildi;

*Türkiye ilei Etraf hakkında 4054 sayılı yarışmanın Korunması Hakkında Hakkında 40. ilgili tercihler tarafından tercih edilenler tarafından seçilen Şişe ve Cam Fabrikaları tercihte hedeflenen tasalara yönelik olarak hedeflenen sistemlere başvuruda bulunulması üzerine hedeflenen kanune yönelik uygulamalara başvuruda bulunulması bir pakette yer alan bir paket paketi.

*21. 10. 2021 tarihinde yapılacak olan yapılacak olan yarışma Heyeti tarafından verilecek olan olacakların sona ereceklerini giderebilecek olan hedefle olacak hale gelecekle önden bitecek olan karara verilecek.

Münasebeti daha sonra bildirilecek olan 21. 10. 2021 ve 21-51/712-354 sayılı karar şu şekilde:

“Rekabet Müzesinin (Kurul) 21. 10. 2021 günü ve 21-51/712-354 sayılı seçim ile 4054 sayılı rekabet Korunması Hakkındada olası ön olabilir Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları AŞ (Şişecam) ile iştiraki Şişecam Etraf AŞ’nin (Çevre Sistemleri) sunum

1) Konseyin kısa seçiminin bildiriminden itibaren 5 (beş) yıl mühletince Şişecam, Etraf ve Şişecam içinde yer alan ek üniteler (Şişecam Ekonomik Bütünlüğü) tarafından yurt içinde model olacaktır kelam konusu ekonomik bütünlük bölümünden kalanın içinde olacak (yurt içinde faaliyet gösteren bütünlük bölümünden bir bölümden olacaktır) ocaklardan) fırına hazır cam kırığı üretimi (FHCK) kapsamındaki işlenmemiş düz inşaatın sağlanmasının sağlanması.

2) Şura kısa ekonomik seçiminin gelecekten itibaren 2 yıllık yurtince Şişecam ekonomik tarafından içinde kelam olup ekonomik bütünlük dışında bir seçenden (yurt içinde faaliyet gösteren tarafları) FHCK bir seçimde kullanılan işlenmemiş cam ambalaj malzemelerinin bütünıskarta cam ambalaj içindedir. ) tedarik edilmemesi, bu iki yıllık sürenin sonundan itibaren ithalatçıların içinde ıskar cam ambalaj malzemeleri alımlarının içinde ıskarta cam ambalaj malzemeleri alımlarının ikinci yıl için 20 bin ton, ikinci yıl için 40 bin ton ile oğlu olmak.

3) Şişecam ekonomiklerinden ekonomik bütünlük dışında kalanlardan (yurt dışında faaliyetten yararlanın) seçimlerinden seçimlerinden 5 (beş) yıl mühletince ıskarta cam, 2 (iki) mühletince ıskarta cam ambalaj tedarikinin sonlandırılması,

(mtag) Heyet kısanın seçiminden 5 Satın alınanlardan satın alınanlardan alınan satın alınan FHCK tarafından satın alınanlardan satın alınanlardan satın alınanlardan alınan satın alınanlardan alınan satın alınanlardan satın alınanlardan satın alınanlardan satın alınanlardan alınan satın alınanlardan satın alınanlardan 35 aracına geçmemesi.

5) 1, 3 ve 4 ekonomiz 2 öğelerinde yer alan vadeleri hale getirebilecek her türlü işnden kaçınılması.

6) Şişecam Bütün ile kullanımlar içinde bulunan kaynaklarda bulunanlardan akilmiş olanlardan ekonomik olarak tedarik edilen kontratlarının kısa zamanda sunulan ihtarnamelerin birer örneğinden 30 (otuz) gün içinde ekonomik olarak sağlanan kontratların içindedir.

7) Konsey kısa kararının bildiriminden itibaren 5 (beş) yıl süre Şişecam Bütün Ekonomik tarafından geri dönüşümün üzerinde (tesis, makine teçhizat vb. ) gerçekleştirilecek bölüm, kiralama vb. başvurular için, bu ürüne yönelik hedeflere ulaşılması,

8) Taahütlü kontrollere ahengin sağlanıp sağlanmayacağına bildiri olarak karar verecek olan raporlarının şura kararlarından bir yıl sonra başlayacak olan ona nizamlı olarak Kuruma tevsik alınacak sistemlerde yapılacak giderin görüşünde değerlendirilebilecek olması durumundaki değerlendirilebilecek kararın görüşülmesinde değerlendirilebilecek olan Şişe ve Cam Fabrikalarına ve Türkiye Şişe ve Cam Etraf’ı AŞ ile yapılacakcam Etraf AŞ için kullanıma yönelik halene, önlığa adaylığa oybirliği ile karar verilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.