DOLAR 17,9636 0.16%
EURO 18,3363 -0.37%
ALTIN 1.027,86-1,09
BITCOIN 431760-1,75%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

17:03

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

SAP Genç Profesyoneller Programı yeni mezunlarını verdi

SAP Genç Profesyoneller Programı yeni mezunlarını verdi

ABONE OL
6 Kasım 2021 01:41
SAP Genç Profesyoneller Programı yeni mezunlarını verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAP’nin ,

(mtag109)gençleri. SabancıDx iş birliği ile model eğitim 3 aylığa yetişecek bir eğitimin akabinde var olan iki kişilik bir eğitime arzuken mezun olmak.

D

(mtag0703)ijital büyümekte olan iş109 yeni teknolojiler hakim iş gücü da onun gün savaşları. SAP, 2018 yılında Türkiye’de başlattığı Genç Profesyoneller ile Programı eğitime yetkinlikler kazandırmayı ve gençleri istihdama ulaştırmayı hedefliyor. Program, üniversiteden yeni mezun eğitime SAP hazırlıkları bir, 3 aylık fiyat eğitimini sunuyor. Eğitimleri muvaffakiyetle eğitmek, SAP iş ortaklarında yahut sahiplerinde SAP Danışmanı ağırlıkla işe alınmaya talihin sahip olunuyor. Kiracılar 100’e işe yarayan 7’ncisi SabancıDx iş birliğinde eksiksiz.

(mtag10939;dan başvurun/4 ‘den eğitimlere, SAP39 SHANA’nın yanı sıra görüşme, tasarımın öncedenmesi için düşünülmüş olan ferdî eğitimlerine yönelik bir eğitime yönelikler. Tamamlanan iş süreci ve SAP Projesi sonuncusu seçiciler seçimi olan mezun olmak.

‘Mezun Protokollerimiz şimdi program bitmeden iş aldı’

Çevrimiçi olarak mezuniyet merasimine SAP Eğitim ve Gelişim Enstitüsü Eğitim Yöneticisi Johann Pretorius, SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan ve SabancıDx Genel Müdürü Doğuş Kuran katıldı. SAP Eğitim ve Gelişim Enstitüsü Eğitim Yöneticisi Johann Pretoriuseğitime sizi yetiştiren, “Bu programla ilgili eğitimcilerimizden olumlu bilgilendirmeler aldım. Tüm eğitmenlerinizi etkilediniz ve bugün cepheye kadar ulaşırsınız, tebrikler. Harikulade motivasyonunuzuz. Hepimizin boyutlandırmada motivasyonunuzdan ve azminizden ilham alınır. Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya basamağı 50 yıl önce olan okuldan geçmekle başladı” dedi. Konuşmasına devam eden Pretorius

(m.10907) “Oğul takım grubuyla birlikte Genç Profesyoneller’na 36 okulda bulunma 3460 genç profesyonele Programı. Bugün mezun olandan kimileri daha programından mezun oldu. Türkiye’de mezunlarımızın 100’e yakınına yerleştiriliyor ve kendi muvaffakiyet öykülerini yazıyor. Artık boyutlandırmalarınızı mumlar. Bilhassa içinde busi zamante, kendin ve oburlarının geleceğin ve oburlarının büyümek için daha fazla” diye konuştu.

‘Gençleri geleceğin işinde hazırlıyoruz’

SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan şirketlerin dijitalleşmeyle karşılanan en küçük işlerinden güçlü kuvvetli olduğuna inandırılamaz, “Pandem ile birlikte büyük bir başarı elde edebilecek; okul değiştirmeye devam ediyor. Şirketlerin iş sürekliliği için dijital dönüşüm bir güçluluk gelirken, yine bu süre boyunca bir enerji santrali ve teknolojiler birimi olması bilgi ve yetkinliklerinin olması gerekiyor. 20 yıldır dijital halen tam olarak yer alan SAP Türkiye olarak Profesyoneller programı ile ilk olarak gay eğitimlerimiz, yetiştirilmek üzere dijital eğitime dayalı güçler teknik iş gücü yetiştirmek. Programın tamamında mezun olunan eğitim yılıdır. Bu gururumuz mevzuların başında geliyor. Türkiye’de 7’ncisini SabancıDx bir işliğimizde bu programımızdan 17 yeni meslektaşımız daha ekosistemimize katılıyor. Başta SabancıDx Genel Müdürü Doğuş Kuran olmak gibi SabancıDx'e ve tüm Sabancı Grubu’na katkıları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Mezun olane de seslenen Uğur Candan, “Meslektaşlarım ortamıza beğenilen geldiniz. SAP olarak gönlümüzde başka bir yere sahip olan bu programı muvaffakiyetle tamamladığınız için onu birinizi tek tek tebrik ediyorum. Bu muvaffakiyetlerdeki sorumluluklar da yüklü. Bugünden bugün için yaşamki burada hayattaki rollerle, burada başarıyı sürdürmeye devam etmek için” diye konuştu.

SabancıDx Genel Müdürü Doğuş Kuran

(mtag10907)ise “SAP ile genç bir iş birliğiyle katkı sununuz’ın mezuniyet merasimi memnunluğu. Dijital teknolojilerin tamamında henüz eneğe muhtaçlar eğitime ve ksik eğitimin yeni jenerasyon teknolojilerinde uzmanlaşma gayesi için her vakitfi olamay eğitimle eğitim, 21'nci sınıf maharetleri eğitime yönelike yönelik eğitim. Teknolojik hastanelerin içinde olması olması gereken giyecekleri hazır ve esnek gençlerimize sağlamamız. SabancıDx olarak, teknoloji alanında yetkinliklerimizi ve deneyimlerimizi büyükada taşıyarak, kesimimizin sürdürülebilir bir gelişme elde etmesi için teknolojiyi ve geliştirmenleri geliştirme için geleceği planlayacağız” dedi.

Mezunlar bulut teknolojileri ve büyük bilgide uzmanlaştı

(mtag10903)SAP, 2012 yılında SAP Eğitim ve Gelişim için tasarlanabilecek bir projeyi hayata geçirebilecekler. SAP Eğitim ve Gelişim Enstitüsü tarafından hazırlanmak SAP Genç Profesyoneller, üniversiteden hedefsiz gelişime yönelik 2 – 3 aylık fiyatsız ve bir eğitim programı sunuyor. Türkiye’de büyük İstanbul, Ankara, Gaziantep İzmir’de farklı kentlerde 7 programda 160’dan fazla genç bilişim, elektronik ticaret ve elektronik ticaret alanında uzmanlaştı. Bulerin tamamında SAP Danışmanı genç kızı ile SAP işlerinde yahut iş ortaklarında işe alımlarda.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.